Навигация
Главная
Новости
Ресурсы
 Книги
 Справочники
 Статьи
Файловый архив
 Журналы
 Книги
 Справочники
 Просто софт
 Софт по электронике
Обратная связь
Карта сайта

СКБ КриптоНет





[ Новые | Популярные ]

Подробности файла : Компютерні мережі


«Компютерні мережі» В основу даної книги покладений курс лекцій з комп'ютерних мереж, що читається авторами протягом останніх двадцяти років студентам спеціальності "Комп'ютерні системи і мережі" Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут". Варто підкреслити, що матеріал, який викладається, відповідає програмі курсу "Комп'ютерні мережі", затвердженої Міністерством освіти України для технічних університетів що, безсумнівно, зробить корисною дану книгу при вивченні вищезгаданого курсу.
Досвід читання подібних лекцій на курсах підвищення кваліфікації дозволяє стверджувати, що ця книга буде корисна і доступна всім бажаючим одержати або поглибити свої знання в галузі комп'ютерних мереж. Матеріал викладається в такому вигляді й обсязі, що його освоєння вимагає мінімальних знань в області комп'ютерної техніки. Автори даної ікниги спробували викласти матеріал таким чином, щоб він був доступний читачеві, який вперше приступив до знайомства з комп'ютерними мережами і володіє мінімальними знаннями в області комп'ютерної техніки.
Автори прагнули включити в книгу найбільш нові і перспективні рішення в області комп'ютерних мереж, а також поділитися своїм досвідом в області побудови мереж, що, на наш погляд, буде цікаво читачам, що мають уже визначений досвід спілкування з локальними мережами.
Основу книги складають вісім взаємозалежних тем, що охоплюють основні принципи побудови комп'ютерних мереж, це: введення в комп'ютерні мережі, структурна організація локальних мереж, структурна організація глобальних мереж, сучасні мережі з асинхронним режимом передавання інформації (ATM), архітектура мережевих операційних систем, прикладне програмне забезпечення, мережеві технології Internet і Intranet на основі проектування комп'ютерних мереж.
Перша частина присвячена основам побудови комп'ютерних мереж. Особлива увага приділяється розгляду еталонної моделі взаємодії відкритих систем.
Друга частина присвячена локальним обчислювальним мережам. Приводяться основні топології локальних мереж: зіркоподібна, кільцева, моноканал, методи доступу до передавального середовища локальних комп'ютерних мереж. Розглядаються мережі стандарту IЕЕЕ 802.3 і 802.4, у тому числі методи доступу і структура мережевих контролерів. У рамках кільцевих обчислювальних мереж розглядаються стандарти IEEE 802.5 і 802.7. Особлива увага приділяється перспективним високошвидкісним мережам: FDDI, 100VG-AnyLAN і Fast Ethernet. Третя частина присвячена глобальним комп'ютерним мережам, включає питання архітектури комп'ютерних мереж і опис найбільш розповсюджених глобальних мереж. Дається порівняльна характеристика комутації каналів, повідомлень і пакетів у мережах передачі даних. Для мереж комутації пакетів розглядається стандартна структура кадру і пакета, способи передачі даних, форми представлення і порядок перетворення інформації при передачі її між абонентськими системами. Досить велика увага приділяється питанням маршрутизації і керування потоками в мережах передачі даних. В якості прикладів розглядаються такі класичні мережеві технології як: SNA і DNA.
Четверта частина присвячена розгляду сучасних мережевих технологій — мережам з асинхронним режимом передачі (ATM). Розглядаються комірки ATM, інтерфейси ATM. встановлення з'єднань у мережі ATM, адресація і маршрутизація в мережах ATM.
П'ята частина присвячена мережевим операційним системам. Приводиться структура операційної системи NetWare, Windows NT, UNIX.
Шоста частина присвячена прикладному програмному забезпеченню комп'ютерних мереж, зокрема розглядаються основні компоненти офісних програм. Призначення й основні елементи електронної пошти. Розглядаються питання організації мережевих баз даних.
Сьома частина присвячена питанням побудови мереж Internet і Intranet.
В восьмій частині розглядаються основи проектування комп'ютерних мереж і питання їх адміністрування.
Наприкінці підручника приведений глосарій, що містить визначення основних термінів і понять з комп'ютерних мереж.


Автор: Кулаков Ю.О., Луцкий Г.М.
Версия: 2005 р. Размер файла: 11.87 MB Добавлен: 18.10.2007


[ Скачать файл ]

ТОП 10
Файлы:

  1. Карманный справочник по электронике
  2. Цифровая схемотехника
  3. Азбука разработчика цифровых устройств
  4. sPlan или RusPlan v.6.0.0.1
  5. Основы теории цепей
  6. Основы языка VHDL
  7. Справочник по полупроводниковым приборам
  8. UNILOGIC - Логический анализатор для PC
  9. Справочник по расчету параметров катушек индуктивности
  10. Программирование однокристальных микропроцессоров



Новости:

  1. В 3D-принтере лазер заменили солнечным лучом
  2. Нановолокна упростят лечение рака
  3. Квантовый компьютер: IBM переходит к практике
  4. Конференции «Форум разработчиков цифровой электроники»
  5. Магнитогорские андроиды завоюют российский рынок
  6. Создана "глушилка" болтунов, теперь там где надо будет тихо
  7. Создан компактный ветрогенератор на пьезоэлементах
  8. Робот-гепард поставил рекорд скорости
  9. Механическая рука DARPA удивляет ловкостью
  10. Создан пульт дистанционного управления мозгом

Электроника это просто1
Copyright © electronic.com.ua 2007-2024